Blog: 31/01/2019 - Forum Makaleleri #12: Eski Dostlara Veda
Çok uzun bir zaman sonra tekrar foruma bir göz atayım derken birden kendimi bu başlıkta buldum. Ben de strateji oynamayı seven herkes gibi birçok şeyi Paradoxfan'da takip ediyordum, kısa bir süre EU4 Dev Diary çevirileri de yapmıştım (çünkü forumda çeviri yapacak kimse kalmamıştı, yönetici google translate ile çevirip atıyordu).  Duman'la da, bir EU4 multi oyunu sonrası yöneticilerden biriyle yaşadığım tartışma sonrası tanışmıştım. Strategyturk'u neden açtığını, neler yapmak istediğini, nelerin olmamasını istediğini vs anlatmıştı. Burayla tanışmam o şekilde oldu ancak ne yazık ki o dönemde işlerimin yoğunluğu daha sonra da yurtdışına taşınmam sebebiyle çok ender girebildim.  İnşallah bundan sonra daha aktif olabilirim:) Parafoxfan'a üzülmüş olsam da, bu kaçılnılmaz sondu ve gerçekleşmiş. Duman da, yazdıkları ile kendi kişiliğini ve olgunluğunu bir kez daha göstermiş. Eski ve yeni dostlara selam olsun :hands:
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
31/01/2019 - Forum Makaleleri #12: Eski Dostlara Veda - Yazar: Republic - 17-01-2021, 17:41

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.