Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(26-04-2019, 14:03)kurtulus : Bu oyuna tr dil desteği  gelirmi

@kurtulus Pardon dikkatsizliğime gelmiş. Düzeltiyorum. Tr dil desteği gelmez. Zannetmiyorum. Hiç bi paradox oyununa gelmedi.

(26-04-2019, 11:22)Yohaynes : Trade route oluşturmak sanırım sadece kendi eyaletlerimizin arasında yapılıyor yoksa yanlış mı biliyorum?Onun dışında ihraç yapmak için başka ülkelerin mi teklif yapması gerekiyor biz satamıyor muyuz?

(25-04-2019, 23:10)Zebercet : İthalat yapıp ülkeye odun ve demir getiriyorum da ihraç sekmesini bulamadım.

İhracatı siz yönlendirmiyorsunuz. Size gelen teklifleri kabul ediyorsunuz sadece. İthalatta iç ve dış neresi müsaitse ithalat yapabilirsiniz.

(26-04-2019, 15:56)Voidian : Diğer paradox oyunlarında olan harita alma tuşunu bulan var mı? F10da alamıyorum.

@Voidian, world map screenshot yok oyunda. F11 normal screenshoot, F12 steam screenshot.
Sic Parvis Magna
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: altnkurt - 26-04-2019, 16:14

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.