Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(03-11-2019, 11:51)elefsar :
(03-11-2019, 02:19)Henri : İlk kez oynayacak biri sizce Roma haricinde hangi ülkelerle oynamalı/oynayabilir?

Yani Roma çok op. o yüzden oyunun temel mekaniklerini daha rahat öğrenirsin ve çok fazla etkene maruz kalmazsın. Ayrıca kültürlerin, yönetim biçimlerinin de farklı etmenleri var. Yani Roma yerine Barbar kabilesi veya göçebe bir kabile ile oynamak daha farklı. 

Ancak yine de oynanabilir elbette. Müttefik olayını iyi kavrarsan gelişemeyeceğin ülke yok gibi :)

Görüşünüze katılıyorum. Aslında kendimi yanlış ifade ettim. Oyun ilk çıktığı zamanlarda Roma ile oynamıştım. Sonrasında sıradan (adı duyulmamış demek daha doğru olur) 1-2 kavim ile oynayıp onlar nasıl diye bakmıştım. Şu anda oyuna dair çok bir şey hatırlamadığımdan "ilk kez" oynayacak demiş bulundum.

Roma ile tekrar deneyebilirim. Ama sonrası için bir fikrim yok açıkçası.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Henri - 03-11-2019, 15:42

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.