Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
@Elensar anladığım kadarı ile macedon kurabilmek için yönetimde "Aiakid" ailesinin olması gerekiyormuş. Bu duruma dikkat ederek tekrar dene bakalım.

Bu arada bazen ardıl devletler İskender mirası savaşlarında yıkılsa bile, haritanın başka bir yerinde tekrar ufak bir devlet kurabiliyorlar. Öyle de olmuş olabilir bir ihtimal. f tuşu ile makedonya'yı bir arattırmanda fayda var.

Daha önce söyledim mi bilmiyorum ama "Makedonyalı" nın birincil kültür de olması gerekiyor. Başkentinde bakın kültür de Makedonyalı olacak ve cumhuriyet ile yönetilmeyeceksin. Zaten gerekli şehirleri aldığını düşünüyorum (Pella, Aigeai, Amphipolis, Pharsalos, Eratyra).
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: elefsar - 01-04-2021, 09:51

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.