Nasıl Verimli Yağma Yapabilirim?
(17-06-2019, 00:56)Duman : 0.00 alıyorsan yağma yapamıyorsundur. Ordunu 3'e bölerek yağmalayabildiğin bir yer de çoğu zaman yağmalamaya değer bir yer değildir - keza bu ülkeler sen yağmalamaya başlayınca ordu çıkartacak.

En verimli yağmalar için gemiyi yağmalanan bölgenin kıyısında tutarak Hollanda'dan başlayarak Avrupa'nın kıyısını (ve içeri girilebilir nehirleri) hedef almak gerekiyor. Geminin altın limitine & dolup dolmamasına dikkat. Asıl parayı gemiyle kendi toprağına döndüğünde kazanıyorsun. Saksonya-vari bir ülke isen sınırında bulunan Alman topraklarını yağmalayabilirsin, bunun dışında yağmalarda ülkede "içeriye" girilmez.

Şehirlerde yağma sonucu elde edebileceğin para miktarı ve bu şehrin yakın bir zamanda yağmalanıp yağmalanmadığını bölge arayüzünde inceleyebiliyorsun.

Valla orduyla direkt iç bölgelere yardırıyordum bir akıllı benim ya :D. 

Vay arkadaş bir yaşıma daha girdim. Yani ya bana sınır  olan bölgeleri yağmalayacağım ya da kıyısında gemi tutarak yapacağım bu işi öyle mi?
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Nasıl Verimli Yağma Yapabilirim? - Yazar: MelaRossa - 17-06-2019, 00:17
Nasıl Verimli Yağma Yapabilirim? - Yazar: Duman - 17-06-2019, 00:56
Nasıl Verimli Yağma Yapabilirim? - Yazar: MelaRossa - 17-06-2019, 01:55
Nasıl Verimli Yağma Yapabilirim? - Yazar: altnkurt - 17-06-2019, 02:07
Nasıl Verimli Yağma Yapabilirim? - Yazar: Sezar - 17-06-2019, 17:18

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.