2019 Yaz Festivali: Imperator: Rome Çekilişi
imperator.jpg

Strategyturk Yaz Festivali 2019 kapsamında düzenlenen ilk çekiliş Paradox Development Studio'nun son çıkan strateji oyunu olan Imperator: Rome.
Çekilişe katılmak için konu üzerinden katıldığınızı belirtmeniz yeterlidir, çekilişlerin işleyişi için Forum Çekilişleri konusunu inceleyin.
Çekiliş başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra sonuçlanacak, kazanan bu konu üzerinden duyurulacaktır.

Imperator: Rome

İskender. Hannibal. Sezar. Bu yüce adamlar ve kendileri gibi düzinelercesi bir kıtanın kaderini belirledi. Güçlü krallar, zeki generaller ve tanrı ilan edilen kişiler antik Akdeniz'de izlerini bıraktı. Bu denizin etrafındaki medeniyetler birbirleriyle savaşarak günümüz dünyasını kültürel ve politik anlamda şekillendirdi. Ancak hiçbir şey kesin değil, Imperator: Rome'da tarihin akışını değiştirebilecek misiniz?

Oyun 25 Nisan 2019'da çıktı.

stfestikon.png
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katiliyorum
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katiliyorum
Ara
Katılıyorum.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum. Çekiliş için teşekkürler.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katiliyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum (kesin bana çıkmaz)
Ara
Katılıyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.