2019 Yaz Festivali: Paradox Soru Cevap Etkinliği
(27-06-2019, 22:38)taytay :
(27-06-2019, 22:26)yafeshan : Stellaris is one of the most played Paradox game currently in steam. Also it is the most changed game compared to its release status. I know it is not your current group but I still want to ask if Paradox have plans to make more grand changes for Stellaris or other games. Some mechanics in some games can use a complete overhaul like Stellaris did.

Stellaris su anda steamde en fazla oynanan Paradox oyunlarindan biri. Ayrica cikis haline gore de en fazla degisim goren oyun. Calistiginiz grup olmadigini biliyorum ama sormak istiyorum, Paradox Stellaris yada diger oyunlar icin daha fazla kapsamli degisiklikler planliyor mu. Bazi oyunlarin bazi mekanikleri tamamen yenileme ihtiyaci duyuyor.

Düzeltme. HoI4 en çok oynanan pds oyunu :smirk: :closedtongue: Bi cevabim yok malesef

Correction. HoI4 is the most played pds game :smirk: :closedtongue:  I don't have an answer sadly.

Haha TayTay with the humble brag here huh?

Çeviri :Haha, görüyorum da Taytay baya mütevazı şekilde övünüyor.
[+] 1 üye Groogy nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
2019 Yaz Festivali: Paradox Soru Cevap Etkinliği - Yazar: Groogy - 27-06-2019, 22:43

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.