[MP] EU4 - Multiplayer / Temmuz [İPTAL]
Öncelikle foruma hoşgeldin.

@birisi Utanma konusu biraz ağır olmuş. Bunda utanılacak birşey yok. Belli sınırlar çerçevesinde herkes istediği etkinliği kurabilir.

Ben farklı 2 husus belirtmek istiyorum.

"Oyun sonunda en yüksek Development değerine sahip oyuncu kazandı sayılır."
Kolonici ülkelerin development kasma hızı açık ara farkla daha fazla. Ayrıca Major başlayanların da diğerlerine göre 3-0 önde başladıklarını söylemem gerek. Dengeli bir RTS oyunu oynar gibi kazanan ilan etmek EUIV için pek doğru bir sonuç olmuyor.

Ayrıca @4S0S'a katılıyorum. Hevesini kırmak istemem ama katılımda DLC eksiğinden ziyade güvenilir bir host olması büyük bir etken. EUIV uzun soluklu bir oyun ve bir etkinliğe 30 saatten fazla süre ayrılıyor. Takdir edersin ki bu kadar uzun bi süreyi bağlamak için forumda daha çok yer edinmiş ve insanların güvenini kazanmış bir host olması daha sağlıklı. Şahsen ben böyle düşünüyorum. Farklı düşünen ve katılmak isteyen arkadaşları yanlış yönlendirmiş olmayayım. İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.
Sic Parvis Magna
[+] 5 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Multiplayer / Temmuz - Yazar: birisi - 08-07-2019, 23:25
EU4 - Multiplayer / Temmuz - Yazar: Devil's Anvil - 09-07-2019, 15:18
EU4 - Multiplayer / Temmuz - Yazar: 4S0S - 09-07-2019, 00:21
EU4 - Multiplayer / Temmuz - Yazar: altnkurt - 09-07-2019, 11:35
EU4 - Multiplayer / Temmuz - Yazar: jax61 - 09-07-2019, 11:43
EU4 - Multiplayer / Temmuz - Yazar: Probang - 09-07-2019, 14:17

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.