Günlük: EU4 - Mekanik Değişiklikleri ve Yönetsel Reformlar
Dün bu günlüğü paradoxta incelemiştim. Ticaret şirketi kurmanın hiçbir mantığı yok artık bana kalırsa. Sadece ticaret geliri ve tüccar için yapılabilir gibi dursada üretim ve stratejik ürünlerin verdiği bonusları elde etmek için state yapmak daha makul gibi duruyor. Bunun yanında yeni yamada core c cost düşüşüne sahip devletler baya fark yaratacak nede olsa state limiti kalktı gibi bir şey. Bunun yanında yeni yamada ticaret fikri ve politikalarını seçme düzeyinde büyük artık bekliyorum bu state limitinin kalkması sebebiyle. Yönetim reformlarında cumhuriyete aşırı yükleme yapmışlar. Hristiyanlar pu olayından dolayı tercih edeceğini düşünmüyorum. Onun dışında iyi duruyor. Teokrasilerin bu kadar abartılamasını doğru bulmuyorum. Bu kadar köklü değişiklere gidiyorsan bazı idea gruplarınıda güncellenemek gerekir. Örneğin admin fikri güncellenmeli. Paralı asker olayını komple bu gruptan kaldırmalılar. Denizlerle alakalı cumhuriyet tiplerini beğenmedim. Bir korsan cumhuriyeti kadar iyi değil. Benim yine favorim korsan cumhuriyeti olacaktır. Doldur boşalt günlüğü olmuş. Milletin esas beklentisi teknoloji borcu paralı asker sistemi ve estatelerdir. Onlarda hala kesinleşmiş bir durum yok. Bu dlc nin çıkışı ya dahada sarkacak yada bu söylenenler bir sonraki patche kayacak yada iptal olacak.
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
[+] 1 üye Türk Şad nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Mekanik Değişiklikleri ve Yönetsel Reformlar - Yazar: Türk Şad - 15-01-2020, 17:12

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.