Çözümünü bulamadığım 2 adet sorun
Arkadaşlar merhaba, 2 adet sorun yaşıyorum ve çözemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

1. sorun : (Kötü araştırma oranı sorunu) ben hep orta asya bölgesinde yer alan Kharesma ülkesi ile oynuyorum, birkaç gün öncesine kadar hep ilk versiyon ile oynuyordum, özgür kişileri vatandaş'a yükselttiğimde araştırmalar hızlı oluyordu ancak birkaç gündür en son sürüm ile oynamaya başladım (v1.3) burada özgür kişiyi vatandaş'a yükseltme yoktur, aradan 150-200 sene geçiyor hala 2. seviyeye geçemiyorum.

2. sorun : (Birlikleri birleştirme) Örneğin 3k'lık bir ordum var ve ben bu orduya "Ordu'ya Al" butonunu kullanarak yeni ordular ilave etmek istiyorum, kohortları üretiyorum ancak kohortlar üretildikten sonra hepsi farklı birlik oluyor ve hepsine komutan atamamı istiyor, kaç k ordu çıkartırsam hepsini tekrar ilk ordu ile birlikteştirmek zorunda kalıyorum, ben mevcut komutanın olduğu orduya bir türlü ilave yapamıyorum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Çözümünü bulamadığım 2 adet sorun - Yazar: intellisense - 20-01-2020, 13:48

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.