sadece tek oyunda tek bir zafer mi kazanılabiliyor?
Biraz saçma olmuş gibi.
ben bütün zaferlere ulaşmaya çalışacağım fakat sadece bir tanesini kazanabileceğim. Diğerleri için harcadığım emek ise boşa gidecek.
Tabii bilim ve kültür buna dahil değil. Uygarlığın gelişmesini sağlıyor sonuçta fakat dini, diplomatik, hakimiyet zaferi biraz önemsiz kalıyor. Üstelik harcadığım emeklerde boşa gidiyor.
Ben oyun başında diplomatik victory için bir wonder inşa etsem ve kültür zaferini ancak kazanabilsem diplomatik victory için harcadığım emek boşa gidecek.

Ayarlardan tek bir zaferi işaretlediğimdede içimde bir boşluk oluyor nedense. Sadece buna mı uğraşacağım diye içten geçiriyorum kendimce. Ne bileyim kafam karıştı iyice :D
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
sadece tek oyunda tek bir zafer mi kazanılabiliyor? - Yazar: Alduin - 27-01-2020, 15:23

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.