Günlük: EU4 - Yeni Estate Sistemi ve Estate Ayrıcalıkları
Estatelerin verdikleri bonuslar bile aynı değişen şey nedir ?. Yeni estate bile ekleme ihtiyacı duymamışlar. Tek seferde puan almak yerine aylık puan bazında size katkı sağladık demek arasındaki fark nedir. Yama ile alakalı şuana dek beğendiğim tek şey paralı asker sistemi geri kalanı fiyasko. Üzerinde çalışılmış bir şey göremedim ben. Estatelerden hali hazırda zaten bu katkıları alabiliyorduk fark yaratan ilgi çekici bir içerik oluşmamış. Önceki gösterilen estate durumlarından vazgeçilmiş, onlar farklı bonuslar sağlıyordu bunlar ise standart haline dönmüş bir terslik olmuş belli. Yeni bir panel bir kaç buton dışında hiç bir göremedim ben üzgünüm. Estate konusunda zayıf olan Orda'lar hakkındada en ufak bir detay yok. Bu gidişle yeni yama 1.5 - 2 ay sonra ancak gelir hatta haziranı bile görebilir.
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
[+] 1 üye Türk Şad nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Yeni Estate Sistemi ve Estate Ayrıcalıkları - Yazar: Türk Şad - 10-03-2020, 19:50

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.