Kurtadam VII: Yarım Kalan Karnaval ( KURTADAMLAR KAZANDI )
(09-04-2020, 14:56)Yasin Ahmet : Benim ot toplamamdan kurt adam olmamı birleştiriyor iseniz, ben de tüm camlarını kapatıp bodruma tünel açmanı tuhaf bulurum! Kusura bakmayın ama ailemi hayatta tutmak için benim de hayatta kalmam lazım ve siz kurt adam olabilirsiniz!

Masum (!) olan birinin bu kadar agresif davranacağını düşünmüyorum. Yaşam mücadelesi veren birinin etrafa rahat bir tavırla suçlamalar yağdırması hiç de masum kişilerin yapacağı iş değil. Bodrumumda tüneller olmadığına eminim. Yine de bu saçma söylentilerin haksız olduğunu kanıtlamak için biraz önce elimde fenerle tekrar bodruma indim. Sizi temin ederim ki bodrumumda eski püskü birkaç eşyadan başka hiçbir şey yok. Suçlamalarınızı geri çekin ve anlayın ki ben de burada yaşam mücadelesi veriyorum!
IbnE9P2.gif
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Kurtadam VII: Yarım Kalan Karnaval (Oyun Başladı) - Yazar: Attila the Hun - 09-04-2020, 15:03

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.