Günlük: EU4 - 1.30 ve Emperor Diğer Yenilikler
Defterdar :@Türk Şad
Abi neredeyse her günlüğe kötü yorum yapıyorsun. Haklısın haksızsın tartışılır ama benim bir sorum var:
Biz strateji olarak ne oynayalım?
Sen önceki yorumlarında 'Total War evrenine kesin dönüş yapıyorum' demişsin ama Total War oyunları gördüğüm kadarıyla Eu4'e göre daha kısıtlı.
Eu4'te Japonya'dan Fas'a kadar farklı oynanışlar sunuyor ama TW evreninde sadece belli bir alan var. En azından Shogun 2'de öyleydi.
Üstüne Total War oyunları daha pahalı?

Neden olumsuz yorum yaptığımı defalarca açıkladım. Yeterli açıklamayı yaptığımı düşünüyorum. Üstelik bu yorumların bir benzerini paradoxplaza da yapıyorum. Ben gördüğümü söylüyorum. Oyunda var olacağını söylediğin bir çok konuyu düzenleyen kişinin işine son verip yerini doldurmuyorsan ve onun planların üstüne toprak atıyorsan. O zaman alacağın tepkiye de açık olacaksın. Bu dlc ile alakalı içerikler verildiğinde en çok beklentim. Teknoloji borcu, Enstitü benimseme, paralı asker sistemi ve savaş içindeki değişik argümanlar yıpranma vb sistemlerdi. Bunları açıkladılar var olacak dediler insanları beklenti içerisine soktular. Şimdi yapamadık diyorsan hele ki koca 2 yılda o zaman bana her türlü yorum hakkını bana veriyorsun demektir. Ha diyorsan ki ben memnumum oda senin bileceğin iş.
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - 1.30 ve Emperor Diğer Yenilikler - Yazar: Duman - 27-05-2020, 03:02
EU4 - 1.30 ve Emperor Diğer Yenilikler - Yazar: PCOyun - 27-05-2020, 03:34
EU4 - 1.30 ve Emperor Diğer Yenilikler - Yazar: jax61 - 27-05-2020, 06:39
EU4 - 1.30 ve Emperor Diğer Yenilikler - Yazar: gLo1NN - 27-05-2020, 13:13
EU4 - 1.30 ve Emperor Diğer Yenilikler - Yazar: PCOyun - 29-05-2020, 02:17
EU4 - 1.30 ve Emperor Diğer Yenilikler - Yazar: Türk Şad - 01-06-2020, 15:50

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.