[MOD] Zendar Efsanesi v0.1
Geliştirici Günlüğü #2 - Kalradya Hakkında Bir Şeyler

Aslında, gizlice ve duyuru yapmadan halen geliştirme aşamasındayız :P. Ne yazık ki, üniversiteye giriş sınavlarına çalışmam gerekmişti -ve başardım da, olağanüstü bir durum olmazsa İngilizce öğretmenliğine başlayacağım- ki bu da geliştirme sürecini yavaşlatmıştı. An itibari ile mevcut ekimiz Tanner (tsf4) ve kendimden oluşuyor. Ve bu da modun neden hala hazır olmadığının cevabı, henüz.

Geldiğimiz son durumdan bazı örnekler:
J20DBW.jpg

OMGDOz.jpg

z46MqO.jpg

Gördüğünüz gibi, pek çok şey hazır. Tek yapmamız gereken haritayı tarihe göre doldurmak, bayraklar ve bazı harita dosyalarını (topology ve world_normal_height) tamamlamak. Çeşitli kontluk/düklük bayrakları ve eksik harita dosyaları olmadan, şu an olduğu şekli ile bir erken beta sürümü yayınlayabiliriz.

1024?cb=20160308205931
Ve ayrıca, Mount & Blade'in yeni oyunu Bannerlord'dan olan, gelecekteki versiyon 2 haritamızdan bahsetmiş miydim :D?

Sınava hazırlanırken göstermiş olduğu yoğun çalışmadan ötürü, en iyi takım üyemiz Tanner Flick (tsf4) için buradan da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu mod o olmadan mümkün olmazdı.
L31q2j.pngX4LzB7.png
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Zendar Efsanesi v0.1 - Yazar: CradonWar - 04-02-2016, 09:22
Zendar Efsanesi - Mount&Blade ile CK2 | Günlük #2 - Kalradya Hakkında Bir Şeyler - Yazar: CradonWar - 02-08-2016, 20:40

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.