[MOD] Zendar Efsanesi v0.1
(21-08-2016, 22:58)Xepluper : Çıkış tarihi belli oldu mu ?
Henüz değil, fakat bu hıza göre yakındır.

(21-08-2016, 23:04)glorfindel : Ne zamandır yazıcaktım nasip bu güneymiş azizim açıkçası çok güzel gözüküyor mod ayrıca dinler konusunda keşke yeni dinler koysaymışssınız ama bunlar için baya uğraş verilmesi gerekir buda güzel olmuş baya eğer Ck2 gibi kasmassa başından kalkmam artık:)
Hiç değilse din isimlerini Kalradya'ya uygun biçimde yerelleştirmeye gönüllü olan bir Türk arkadaş var - bu arada aktif olan ekip ben hariç bir Amerikalı, bir Sırp ve bir Finlandiyalı'dan oluşuyor :D. Ülkeleri bitirdikten sonra sıra bu değişiklikleri duyurmaya gelecek. Ana oyun gibi kasmıyor, hatta yıllar tabiri caizse tavada eriyen tereyağ kadar hızlı akıyor :D. Ayrıca yeni gelecek Reaper's Due DLC'sinin 2.6 güncellemesiyle birlikte oyun %30-50 oranında hızlandırılmış/optimize edilmiş olacak. Varın modu siz düşünün...

(22-08-2016, 00:12)Redtay : Beni CKII oynamaya zorlayacak bir mod olacak gibi.
Genellikle buna benzer yorumlar alıyoruz ki bunu duymak güzel, teşekkürler.
L31q2j.pngX4LzB7.png
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Zendar Efsanesi v0.1 - Yazar: CradonWar - 04-02-2016, 09:22
Zendar Efsanesi | Geliştirici Günlüğü #5 - Bölüm III: Rodok Cumhuriyeti - Yazar: CradonWar - 22-08-2016, 03:23

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.