Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu
(26-03-2024, 01:25)TurkJedi :
(21-03-2024, 21:51)mithridates : Merhaba beyler, soru sorma bahanesiyle siteye üye olayım dedim. Yamada emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ama hani oyunda rastgele isim verme yeri var Belek, Alparslan, Æthelred gibi isimler veriyor direkt karaktere. Bazen Türkçe isim ver dediğimde Eren, Aydın, Bumin, Barış gibi muazzam isimler varken Osman falan yapıyor. Artıyor mu bilmiyorum ama isim darağacı da çok az maalesef. Ayrıyeten sürekli Allahyar, Ebubekir gibi isimler görmek istemiyorum oyunda, onları da daha iyi Arap isimleriyle değiştireyim istiyorum.

Kısadan hisse bu rastgele verilen isimleri kontrol eden metin belgesi, dosya nedir? Eğer yapabiliyorsam değiştirmek isterimde isimleri.
game/common/culture/name_lists. Soyadlara dokunma sıkıntı çıkıyor.

Soyadlarda sıkıntı sanırım tarihi karakterlerden dolayı çıkıyor. Ekleme yapınca sıkıntı olmadı diye hatırlıyorum. İlk çıktığı zaman denemiştim sadece.
[+] 2 üye BigUnicorn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - Yazar: BigUnicorn - 26-03-2024, 21:58
CK3 - Rehber Talep Konusu - Yazar: yanke152 - 08-09-2020, 21:16

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.