Önemli: Unutulmayacak Film Sahneleri ve Replikleri
(17-12-2015, 00:25)Duman : Konuyu KD Forumun derinliklerinden çıkardım.

(12-05-2016, 12:34)Duman : Konu gerilere düşmüş, sabitledim.

Nedense konu hep gözden kayboluyor. İlginç.

You Bow To No One
Bu sahneyi izlerken hep duygulanmışımdır. Güzel şeyler biterken hep benden bir şeyler alıp götürüyor sanki.

Kitapta da Aragorn, Arwen ve kardeşlikteki diğer kişilerin ölüm hikayelerini okurken çok duygulanmıştım. Şu kare onlardan birisidir.

1dd842b1d780a582f96b9510bca56f8c.jpg

Arwen'in ölümünü anlatan şu satırları okurken kelimenin tam anlamıyla boğazım düğümlenmişti.

Alıntı:Orada, sonunda mallorn yaprakları dökülürken ve henüz bahar gelmeden dinlenmek için cerin amroth’a uzandı; ve orada durur yeşil kabri, dünya değişinceye ve yaşamının tüm günleri ondan sonra gelen insanlar tarafından tamamen unutuluncaya kadar. ve deniz’in doğusunda artık elanor ve niphredil hiç çiçek açmaz.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Unutulmayacak Film Sahneleri ve Replikleri - Yazar: altnkurt - 08-06-2017, 03:08

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.