2021 Kış Don't Starve Together Etkinliği
Bu oturum önceki oturumdan daha sıkıcı oldu bence, sebebi ise ana amacımızı çok kolay gerçekleştirmemiz diye düşünüyorum(Kış mevsimleri genelde zorlu geçtiği için zevkli de geçiyor). Yemek çok kolay şekilde bulduk ve pek çaba sarf etmeden hayatta kaldık. Ne yapılabilir pek fikrim yok ama umarım bu sıkıntı zamanla düzelir.

Bu gün @Selene ile @Onur34 aramızda değillerdi, oyun başları da @Ayro oyundan ayrıldı. 6-7 kişi oyuna 23:30'a kadar devam ettik. @kscub'un önerisi ve yardımı ile, yatırım yaptığımız ilk basemizi önce talan, sonra terk ettik. Çöldeki bir göle yaz sıcağından korunmak ve rahatça tarım yapabilmek için yerleştik. @altnkurt'un müthiş farm teknikleri ile yetiştirdiğimiz devasa patatesler ile tüm grubu kolayca doyurabiliyoruz. 

Perşembe günü görüşmek üzere.

unknown.png
1. Örümcek ordum ile teker teker tepegöz avlıyorum.

unknown.png
Bu karede de @altnkurtn ameleliğini yapıyorum.

unknown.png
Yeni basemizden bir kare.
[+] 5 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
2021 Kış Don't Starve Together Etkinliği - Yazar: Yasin Ahmet - 01-02-2021, 00:05

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.