Simülasyon: Valheim
maxresdefault.png?width=755&height=425

Valheim, Iron Gate AB tarafından geliştirilen bir Co-op hayatta kalma oyunu. İskandinav mitolojisi ile harmanlanan oyun barındırdığı keşif ve hayatta kalma mekanikleri ile birçok oyuncuyu kısa sürede kendisine çekmeyi başardı.

Sistem Gereksinimleri:

Minimum:
        64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
        İşletim Sistemi: Windows 7 or later
        İşlemci: 2.6 GHz Dual Core or similar
        Bellek: 4 GB RAM
        Ekran Kartı: GeForce GTX 500 series or similar
        DirectX: Sürüm 11
        Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
        64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
        İşletim Sistemi: Windows 7 or later
        İşlemci: i5 3GHz or better
        Bellek: 8 GB RAM
        Ekran Kartı: GeForce GTX 970 series or similar
        DirectX: Sürüm 11
        Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
        Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Ara
Bu oyun baya övüldü istek listeme ekledim bir ara deneyeceğim. Fiyatı 32 tl boyutuda sadece 500 mb.
Ara
Oynayan, coop takilmak isyeyen varsa almayi dusunuyorum.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunu ilk alanlardan biriyim.Ama sonrasında iade ettim.
Grafikler gözüme hoş gözükmedi.Alet edevat mekanikleri de ''craftopia'' kadar yenilik vaat etmedi.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
[+] 1 üye KARTAL nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oynayan çıkarsa beraber oynayabiliriz belki.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben kesin aliyorum ama adam bulana kadar baslamayacagim
Ara
Sea of Thieves tarzı görseller ve oynanış var gibi. Çok sarmadı.
Sic Parvis Magna
Ara
@yafeshan ve @elefsar ile oynayacağız, bize katılmak isteyen varsa buradan yazabilir.
Ara
Yasin ve elefsarla oynadık, evimiz diktik sahile firtinaya bir gün kala. Ertesi gün ava ciktik, geyik ve domuz kovalarken ormanda devasa bir troll cikti. Hem kacip hemde uzaktan okla trollu yaralamaya calisirken elefsar kahramanca dikildi trolun karsisina. Cesur rakibini girem troll bir elimi kakdirip sopasiyla yoldasimizi yere gömdü. Bu sirada Yasinin yayı cok kullanimdan kırıldı. Ben oklamaya devam ederken diğerleri gecici tamir istasyonu insa ettiler. Sonra 3 yönden saldirilar ile zavalli troll ruhunu teslim etti. Bunu duyan karanlik orman cüceleri üstümüze akın akin gelmeye basladilar. Ilk gelen grup ile zar zor başa ciktiktan sonra gece bastırdı, evimize geri döndük ve sabaha kadar ganimetleri işledik
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@yafeshan ve @elefsarla birkaç saat oynadık, oyun baya eğlenceliydi. Eğer bize katılmak isteyen olursa diye bir etkinlik açacağız. Oyundan güzel bir manzara:
unknown.png
Ara
Güzel manzara demişken:

Valheim_Screenshot_2021.02.14_-_23.52.00.34.png
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Neden bir anda popüler olduğunu anlayamadığım bir oyun. Hâla bana çekici gelmedi maalesef.
Ara
Valheim 2 haftada 2 milyondan fazla kopya satmış.

https://www.rockpapershotgun.com/valheim...-two-weeks
IbnE9P2.gif
Ara
Ilk basta bunun nesi popüler olmus diye dusunuyosunuz. Ama sonra ne oldugunu anlamadan kapılıp gidiyorsunuz.
Ara
tTRiYax.png
Ara
Ben bu oyunu sevmiyorum çünkü en son oynadığımda PC çökmüştü ve format atma durumunda kalmıştım.
Ara
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
₺100 olmuş bi vakit.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Cok buyuk bir güncelleme geliyor. Yeni biome ve yeni oyun mekanikleri (büyü vs) . Deneme sürümünde şu an ve yorumlar cok iyi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.