EU4, DLC paketleri olmadan oynanır mı?
(13-02-2021, 16:38)Dark Hopes Nebu : Bu aslında kişiden kişiye değişen bir şey.
Şöyle ki ben EU4'ü DLC'siz aldım. Çünkü ben CK serisine aşinayım (hanedan oyunu) ve devlet yönetme odaklı bir oyun oldukça zorlayabilir. Şahsen öncesinde Stellaris 'i almıştım, zorladı. O bakımdan DLC'siz alıp oyunu genel olarak öğrenme niyetindeyim.

Ama gerçekten Paradox oyunları ek paketsiz çok yavan. O bakımdan (CK'dan örnek vereceğim) bölge açmayan ama oyuna özellikler katan DLCleri tercih edebilirsiniz. Ya da farklı bölgelerle oynamaktan hoşlanıyorsanız o tarz ek paketleri de alabilirsiniz

Oyunu satın aldım. Bir sonraki indirimlere kadar idare edeceği kanaatindeyim. Yaz indirimlerinde Rights of Man, Art of War ve Common Sense almayı planlıyorum. Hadi bakalım..

Ayrıca tıpkı sizin gibi ben de senelerce CKII oynadım. İnanılmaz bir zevkle. Hala da oynuyorum. Umarım Full DLC'li CKII'den sonra sıfır DLC'li EU4 çok yavan gelmez. Ben çok da sorun olacağını düşünmüyorum açıkçası. Hiç olmadı İngiltere ile Amerika'yı falan kolonize ederim. Her türlü eğlenceli olur gibi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4, DLC paketleri olmadan oynanır mı? - Yazar: WARTH - 13-02-2021, 11:39
EU4, DLC paketleri olmadan oynanır mı? - Yazar: WARTH - 13-02-2021, 13:36
EU4, DLC paketleri olmadan oynanır mı? - Yazar: WARTH - 13-02-2021, 17:04
EU4, DLC paketleri olmadan oynanır mı? - Yazar: WARTH - 13-02-2021, 17:54
EU4, DLC paketleri olmadan oynanır mı? - Yazar: WARTH - 14-02-2021, 03:03
EU4, DLC paketleri olmadan oynanır mı? - Yazar: WARTH - 14-02-2021, 12:06
EU4, DLC paketleri olmadan oynanır mı? - Yazar: WARTH - 14-02-2021, 14:45
EU4, DLC paketleri olmadan oynanır mı? - Yazar: WARTH - 15-02-2021, 00:33

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.