Sohbet: Panzer Campaigns - Genel Sohbet: Ordu Karargâhı
Road Stacking Limit ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. İki tane 250 birimden oluşan bölük düşünün. Road Stacking Limit 350 olsun. Normalde aynı hexde bulunan bu iki bölüğü yol üzerinde aynı yönde hareket ettirmeye çalışırsanız Road Stacking Limit'i aşacağından hareketleri kısıtlanacaktır. Ama Combine/Breakdown ile birleştirip 500 kişilik bir tabur hâline getirdiğinizde 350 olan Road Stacking Limit etki etmeden rahatça hareket ettirebilirsiniz.

Bu özelliğin intended olduğunu varsayıyorum. Zira exploit olması çok komik olurdu. Belki Road Stacking Limit ile ilgili bilmediğim özel bir kural da olabilir. Ayrıca birlikleri Combine etmenin gerçek anlamda avantajlı olduğu nadir durumlardan biri olmalı. Bu durum haricinde ayırmak her zaman daha iyi diye tahmin ediyorum. Eğer Combine etmenin avantajlı olduğu başka durumlar biliyorsanız paylaşabilirsiniz, bilmek isterim.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Panzer Campaigns - Genel Sohbet: Ordu Karargâhı - Yazar: reddga - 20-07-2021, 11:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.