Günlük: EU4 - Leviathan Öncesi
Emperor genişleme paketindeki sevilmeyen esas konular şunlardı bana göre

1 ) Yönetim kapasitesi ile gelen genişlemeyi sınırlandırıcı etken. Etkiden state limiti olmasına rağmen hindistan ve çini ticaret şirketine ekleyerek bu sorundan kurtuluyorduk. Şimdi herşey yönetim kapasitesine ekleniyor. Bu durum oyuncuyu sınırlandırıcı can sıkıcı bir etken oldu.

2) Optimizasyon, Scale ve grafik problemleri hatta performans sorunları. 1.30 ve emperor ile başlayan yeni sistem donma kasma oyunda ilerlememe düşük çözünürlükteki pcler oyun oynayamama gibi bir çok sorunuda beraberinde getirdi. Bunlarda olumsuzluk yarattı.

3) 2 sene içinde verilipte tutulamayan sözler ve bir çok konu. 2 sene sonunda çıkan içeriğin beklentilerin altında kalması.

4) Paradoxun diğer oyunlarındaki güncellemelere göre eu4 un beklenti altında kalması.
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Leviathan Öncesi - Yazar: Duman - 20-04-2021, 20:28
EU4 - Leviathan Öncesi - Yazar: Defterdar - 20-04-2021, 21:58
EU4 - Leviathan Öncesi - Yazar: SirVandi - 21-04-2021, 00:25
EU4 - Leviathan Öncesi - Yazar: Legnica - 21-04-2021, 21:36
EU4 - Leviathan Öncesi - Yazar: Türk Şad - 21-04-2021, 22:44
EU4 - Leviathan Öncesi - Yazar: Legnica - 21-04-2021, 22:54

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.