Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi
Evet arkadaşlar bu olay CoH 2'nin yapımcılarının baştan beri yaptığı bir şeydi ama son zamanlarda (sadece ben mi fark ettim bilmiyorum.) OKW birimlerinin gerçekten çöp hale geldiğini fark ettim.Birimlerin maliyetleri zaten fazla birde o zar zor çıkardığınız birimler bir grup Rifleman tarafından çer çöp haline getiriliyor.Pionner Squad OKW'nin kilit elemanıydı ki onada nerf gelmiş gibi . Tanklar deseniz kağıt gibi olmuş. Dünyanın en güçlü tankı olarak gösterilen Tiger , oyundaki en güçlü tank olarak gösterilen OKW'nin bir zamanlar gözbebeği Tiger Königster artık M4 Sherman'ların oyuncağı haline gelmiş. 2 Sherman kolaylıkla Tiger'ı 5 saniye içinde yok edebiliyor bu saçmalık değil mi arkadaşlar. Nedir bu Axis Kuvvetlerine yapılan nerfler. Oyun başında zaten güçsüz bi kuvvet OKW . Commanderların verdiği MG'ler Allies Force'larının MG'lerinden kat kat düşük. Artık OKW ile 1v1 girme zevkim kalmadı. Karşıma herhangi bir Allies gelsin 10 dakika içinde üstünlüğü sağlıyor bir daha da toparlanamıyorsunuz.Relic Allies'ı çok satsın diye mi ne amaçla yapıyolar bilmiyorum ama acayip şekilde güçlü duruma getirdiler. OKW'nin şuan oyunda bir başka OKW'den veya Wehrmacht birliklerinden destek almadıkça oyuna tutunamıyor.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda .

Bakın örnek olarak oyunun başlarında Tiger şöyle bi tanktı şimdi bundan eser yok 2 tane Sherman 5 saniye içerisinde kağıta çeviriyor Tigerı

OKW'nin temel özelliği pahalı ama güçlü ve sağlam birliklerinin olmasıydı ama şuan hem pahalı hemde birliklerinin çoğu çöpe dönmüş durumda.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi - Yazar: GTork - 12-03-2016, 12:33
Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi - Yazar: Lehr - 07-03-2017, 11:49
Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi - Yazar: TR Ace - 09-03-2017, 14:16
Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi - Yazar: Lehr - 09-03-2017, 14:16
Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi - Yazar: TR Ace - 09-03-2017, 14:19
Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi - Yazar: TR Ace - 09-03-2017, 14:24
Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi - Yazar: TR Ace - 10-03-2017, 09:20
Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi - Yazar: TR Ace - 10-03-2017, 10:22
Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi - Yazar: MAYKIL - 10-03-2017, 16:53
Axis Güçlerinin Sürekli Nerflenmesi - Yazar: Lehr - 11-03-2017, 08:43

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.