Sohbet: Oyun Sohbetleri #7: Yeni Oyunların Sistem Gereksinimleri
Ben de aynı şekilde oyunların eski donanımlar yerine yenilerine göre yapılmalarını, hatta yeni teknolojilerin daha hızlı bir şekilde yaygınlaşması taraftarıyım. Kullanıcı gözünden bakınca sürekli yeni donanım almak iyi bir şey değil evet ama bir yerde de eskiyi eskide bırakmak lazım.

Onun dışında sahip olduğumuz donanımların oynadığımız oyun türünü gereğinden fazla etkilediğini düşünüyorum. Kendimden örnek verirsem şu anda kullanıyor olduğum 5 yıllık laptopta öncesine göre daha fazla strateji oyunu oynadığımı düşünüyorum. Çünkü laptopum onları (iyi bir şekilde) açabiliyor. Strateji oyunlarının genel olarak daha az sistem istemesi doğru gibi duruyor.
tTRiYax.png
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Oyun Sohbetleri #7: Yeni Oyunların Sistem Gereksinimleri - Yazar: reddga - 20-07-2021, 16:05

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.