Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Pacifist bir imparatorlukla mutlu mutlu uzayda genişliyordum. Güzel bir relic gezegeni bulup yerleşmiştim aniden bu obez ejderha çıkageldi.

Rubricator diye bir şey sordu. Ben rubricatorun ne olduğunu bile bilmiyorum muhtemelen o gezegendeki arkeolojik kazıdan çıktı ama çok değerli bir şey değildi yani değerli olsa hatırlardım. Al senin olsun rubricator diye bir seçeneği seçtiğimi hatırlıyorum en son. Vay sen nasıl diyerek bana savaş açtı starportumu patlatıp gezegenimi elimden aldı şimdi de gezegenin başında nöbet tutuyor manyakmıdır nedir.

unknown.png?width=755&height=425

Ayrıca obez ejderhamız nasıl bir yapay zeka ise sürekli o sistemden geçen gemilerime saldırıyor imparatorluğumun kuzeyi ile güneyi arasındaki tek bağlantı noktası bu sistem olduğu için kimseyi geçiremiyorum koca galaktik imparatorluğu ikiye böldü hayvan.

unknown.png?width=755&height=425

Saldırmayı denedim olmadı kuzeyden getirdiğim gemiler güneydekiler yetişemeden ölüyor. Asker sayımı en üst düzeyde tutmak için gemi bastım teknolojik iyileştirmeler yaptım fakat yinede yendi hep yendi ((

Birçok ülke ile oynadım fakat böyle bir şey ilk defa başıma geldi.

Benim askeri stratejilerimde bir hata olabilir mi? Nasıl bir hamle yapmam gerek lütfen yardım edin beni bu obezin elinden alın  :sob:
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: SHD - 10-05-2016, 12:13
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: SHD - 19-05-2016, 13:34
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Rzenma - 06-01-2021, 21:14
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: MAB - 04-01-2022, 20:55

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.