Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Pasifist devlet olmaktan kaçınılmalı. İlla ki "siz hippi bile olamadınız Doğu Bey" modu cazip geliyorsa tam pafist olunmalı.
Büyük savaşta ordusu bol olan impatarorluğun yancısı oldum. Savaşı bizim taraf kazandı ama finalde kaybetmiştim. Mülteci reddedemediğim için hepsi bana toplandı. Yok olan bazı devletlerin kolonileri de üstüme kaldı. Fazla nüfusu yok edemedim, kolonileri de. Üretim namına hiçbir şey kalmamıştı. Suç oranı arttıkça arttı en son terör dendiği yerde kapadım.

Stellaris biraz sert-katı bir oyun diye düşünüyorum doğru muyum? Ironman oynamasak dahi yapılan hatadan ge ri dönmek neredeyse imkansız. Bir yerden sonra illa ki genişlemek gerekiyor. Finalde kazanma-kaybetme var. Crusader Kings serisinin final anlayışından çok daha farklı.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: SHD - 10-05-2016, 12:13
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: SHD - 19-05-2016, 13:34
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: DarkHopesNebula - 13-02-2021, 03:17
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: MAB - 04-01-2022, 20:55

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.