Aksiyon: Aliens: Dark Descent
ff4803a2e5325e31eef0865c1e83bf5a_1920_KR.jpg
.
Alien evreninde geçen gerçek zamanlı taktiksel strateji oyunu.
Lethe gezegeninde patlak veren xenomorph istilasına karşı mücadele veriyoruz.
.
geliştirici: Tindalos İnteractive
yayıncı: Focus Entertainment
.
.
.
[+] 3 üye Bambukavak nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
10 sene önce oynadığım bi tarayıcı oyunu vardı tur bazlı böyle alienlara karşı oynanan onu hatırlattı. Ucuz olsaydı alıp oynardım ama 550 tl sad olmuş.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Aksiyon oyunu niyetine girip oynamaya başladım ama bir süre sonra xenomorph'lardan kaçarken buldum kendimi.
Zorlayıcı bir yapısı var, gizlenmek için elimden geleni yapıyorum. Alien filmlerindeki gerilimi hissettirmeyi başarmış.
Ara
İncelemesi çok iyidi. 300 tl bantına düşerse alırım derdim de dolar sonraki ay 30tl olur herhalde. Yazı geçireyim indirim almazsa da alıırm.
Ara
Oyunu aldım güzel indirimi görünce. Bi bakayım diye girmiştim 5 saat oynamışım tek oturuşta. 3 kere girip ilk haritayı yüzde yüzledim. Diğer haritalarda büyük ihtimalle yüzde yüzlemeye kasmam ama hem ortam hem saklanma ve gerilim hissi çok iyi. Oynanış olarak biraz Warhammer 40,000 Mechanicus'u hatırlattı. O oyunu da çok sevmiştim.
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.