Dizi: Shōgun (2024)
Görsel

Tür: Macera, Dram, Tarih, Savaş
Çıkış Tarihi: 27 Şubat 2024
Bölüm Sayısı: 10
Başroller: Cosmo Jarvis, Hiroyuki Sanada, Anna Sawai

IMDb

Shōgun, James Clavell'in 1975 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan mini dizidir. Roman daha önce 1980'de yine aynı adlı bir mini diziye uyarlanmıştır.

IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Heyecanla beklediğim bir yapım. Hiroyuki reisin olduğu filmleri genel olarak beğeniyorum zaten.
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
İlk iki bölümünü izledim. Nefes kesiciydiler. Hiroyuki Sanada'nın ağırlığı, Blackthorn'u oynayan elemanın rolünü çok iyi kaldırması, dizi çekimi ve hikaye ilerleyici, atmosfer ve Japonya'nın o dönem ön plana çıkan hali... Hepsi çok başarılı.
[+] 3 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Game of Thrones in Samuray versiyonu kalite on numara yılın en iyi dizi adayı. Mini dizi şeklinde olursa yandık seyir zevkimiz kısa sürer.
q59zb6s.jpg
[+] 1 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(11-11-2023, 20:41)elefsar : Heyecanla beklediğim bir yapım. Hiroyuki reisin olduğu filmleri genel olarak beğeniyorum zaten.

Boş olduğum bir ara izlemeyi düşünüyorum. Evet bu adamın olduğu işler fena çıkmıyor ama bakalım...
Ara
Gelecek hafta final yapacağı için başlayıp yetiştim. İnanılmaz güzel olmuş. Yalnız tek sezon olmasını beklemiyordum. Bu kadar beğenildiği için yazarın diğer kitaplarını da yeni sezon veya yeni dizi olarak ekrana getirirler umarım.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.