[MP] CK3 - Britanya Multiplayer: Mart 2024
qwDaQ9C.png

Crusader Kings III Britanya Multiplayer - Mart 2024
Zümrüt adalarının, kralların ve savaşın diyarı, Britanya.

Etkinlik Düzeni
Etkinlik İşleyişi
  • Oyuncular oyun içerisinde herhangi bir exploitten yararlanamaz, forum kurallarına aykırı davranışlar sergileyemez.
  • Oyuncular Britanya İmparatorluğu de jure sınırlarının dışına çıkamazlar, bu sınırların dışarısından müttefik edinemezler.
  • Oyuncular sadece de jure Düklüğüne sahip olduğu bölgenin kültüründe ve dininde olabilir.
  • Oyuncular, bir başka oyuncuya saldırarak başkentinin de jure Düklüğünden toprak alamaz, bu toprakları talep edemez.
  • Oyuncular başlangıç başkentlerini, de jure Düklüğün dışına taşıyamaz.
  • Oyuncular mirastan men etkileşimini kullanamazlar.
  • Sadece Kral veya İmparator olan oyunculara suikast düzenlenebilir.
  • Bir önceki oyuncu karakteri suikastle ölmüşse, oyuncuya suikast düzenlenemez.
  • Oyuncu karakterin çocuklarına suikast düzenlenemez.
  • Oyuncular karakterlerine, ülkelerine vb. öğelere roleplay'e aykırı isimler koyamaz.
[+] 6 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Yetişirsek bu Cuma günü %100 çeviri ile başlayacağız.
Katılmak istiyorum ama epey bir süredir aktif olmadığımdan alınır mıyım emin olamadım. @Duman
Ara
katılıyorum
€20
[+] 1 üye Aiakos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu hafta Cuma günü başlıyoruz.
Daha once hic katilmadim ama uygunsa katilabilirim.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
katılıyorum
Ara
De Jure düklükten toprak alamama kuralı İrlanda oyuncularının başka bir krallık kurmadan İrlanda krallığı kurmasına engel olmaz mıı?
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Katılıyorum
Ara
katılıyorum
omnia fui et nihil expedit
Ara
Bugün değilmiydi?
Ara
Multi ve yama yine haftaya kaldi sanirim.
Ara
Şimdiden multiplayer katılımcılarına çeşitli kanallardan "yamayı bana da göndersene" tarzı mesajlar gönderildiği için bu etkinlikteki oyuncu sayısının olabildiğince minimum (belki 4-5 oyuncu) olması şeklinde planlıyoruz. Yine farklı kanallardan "yamayı çıkarın biz de hataları raporlarız" gibi fikirler geliyor, işin doğrusu biz de yıllar evvel bu kadar naiftik, bunun için yapılan Türkçe çeviri çalışmalarına oyunculardan raporlar gelmesi için alt bölümler dahi hazırladık fakat zaman içerisinde alt bölümler "yama çalışmıyor/yamanın bir sonraki sürümü ne zaman çıkar?" konularıyla dolup taştı. Gelinen noktada yamanın kalitesi anlamında oyunculardan aldığımız katkı belki 50 bin satırda 1 olarak görülebilir, belki bu oran bile fazladır.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Haftaya cumaya mı sarktı?
Ara
Çeviri çıktı, bu etkinliği normal etkinlik olarak yapacağız. Bu Cuma başlıyoruz, katılımcıları bekleriz.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(02-04-2024, 18:16)Duman : Çeviri çıktı, bu etkinliği normal etkinlik olarak yapacağız. Bu Cuma başlıyoruz, katılımcıları bekleriz.

Her şey için çok teşekkür ederiz güzel insanlar iyi ki varsınız ?❤?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.