[MP] CK3 - AGOT Multiplayer: Haziran 2024
8qmPlic.png

Crusader Kings III AGOT Multiplayer - Haziran 2024

Etkinlik Düzeni Etkinlik İşleyişi
  • Oyuncular oyun içerisinde herhangi bir exploitten yararlanamaz, forum kurallarına aykırı davranışlar sergileyemez.
  • Bir regionda 1 oyuncu mevcutsa, diğer tüm regionlar dolana kadar aynı regiona 2. oyuncu geçemez.
  • Oyuncular, bir başka oyuncunun başkent kontluğunu fethedemez, feshedemez.
  • Oyuncular başkentlerini, de jure Düklüğün dışına taşıyamaz (King's Landing istisna)
  • Oyuncular mirastan men etkileşimini kullanamazlar.
  • Sadece Kral veya İmparator olan oyunculara suikast düzenlenebilir.
  • Bir önceki oyuncu karakteri suikastle ölmüşse, oyuncuya suikast düzenlenemez, oyuncuya suikastle game over aldırılamaz.
  • Oyuncular eş zamanlı bir şekilde en fazla 2 paralı asker birliği kiralayabilir.
  • Oyuncu karakterin çocuklarına suikast düzenlenemez.
  • Oyuncular karakterlerine, ülkelerine vb. öğelere roleplay'e aykırı isimler koyamaz.
Katılıyorum
Ara
Çarşamba-pazar olma şansı varsa katılmak isterim. Bu şekilde işte olduğum saatlerle çakışıyorda...
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Hangi Dönemde Geçicek efenim?
Aut viam invemiam aut viam creo
Ara
(17-06-2024, 22:11)korkusalan : Çarşamba-pazar olma şansı varsa katılmak isterim. Bu şekilde işte olduğum saatlerle çakışıyorda...
Sorunu çözdüm katılıyorum
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
KAtılıyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.