Oyun önerisi rica ediyorum
oyun satın almak için 50 dolar bütçe ayırdım açık dünyalı oyun/oyunlar öneriniz var mı
Ara
gta 5
Ara
(22-06-2024, 23:49)taylanhavertz : gta 5

o var zaten başkan :D
Ara
Far Cry serisine bakabilirsin. Far Cry Primal özellikle benim baya hoşuma gitmişti. Zaten biliyorsundur ama Witcher 3'ün açık dünyası sağlamdır. Doğanın ve atmosferin tadını çıkarayım dersen Call of the Wild. Araba yarışı ve korsan temalı Forza Horizon ve Sea of Thieves var. Bunlarda hikaye çok öne çıkmıyor ama açık dünyası sağlamdır. Sea of Thieves'de mesela tek başına efsaneleri vs. araştırabiliyorsun ufak hikayeler tarzında. Son olarak Death Stranding güzel müzikler ve atmosfer eşliğinde yürüme simülatörü desem yeridir ama sağlam oyundur.
[+] 2 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uzun süredir geliştirilen, No Man's Sky... Daha açık dünya yok:)
[+] 1 üye Pashalunda nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Borderlands serisine bakabilirsiniz, serinin tüm oyunları vaktizamanında Epic üzerinden ücretsiz verilmişti muhtemelen oradan sahipsinizdir.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu konu açılmışken bende Dishonored benzeri oyun önerisi alabilir miyim. Thief oynadım. Gizlilik değil daha çok oynanış çeşitliliği açısından bir öneri istiyorum. Deus Ex serisine bi tık ön yargılıyım.
Onen i-estel elyë, ú-chebin estel anim.
[+] 1 üye Tusalant nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Thirsty suitors game passte var ori var persona serisii var yakuza var

Planet of lanada var
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bannerlordu aldım ilk etapta şuanda memnun değilim diyebilirim zira oyun warbandın remastered hali gibi birşey bana göre, iade etmek istemiyorum umarım yanılıyorumdur
Ara
Çok talihsiz bir seçim olmuş. Bannerlord maalesef tamamen bir hayal kırıklığı, birkaç ayda bir göz boyama yalandan güncellemeler çıkarıyorlar lakin oyun Warband'den kötü durumda.
WhaW8Am.gif
Ara
(23-06-2024, 20:44)PCOyun : Çok talihsiz bir seçim olmuş. Bannerlord maalesef tamamen bir hayal kırıklığı, birkaç ayda bir göz boyama yalandan güncellemeler çıkarıyorlar lakin oyun Warband'den kötü durumda.

aoe serisine sahip oldugum için yüzde 60 indirimle 8 dolara almıştım iade etmeli miyim diye düşünüyorum

önerilerniz için teşekkür ederim arkadaşlar bunları değerlendireceğim yine öneri bırakmak isteyen olursa buyursun lütfen

(23-06-2024, 20:44)PCOyun : Çok talihsiz bir seçim olmuş. Bannerlord maalesef tamamen bir hayal kırıklığı, birkaç ayda bir göz boyama yalandan güncellemeler çıkarıyorlar lakin oyun Warband'den kötü durumda.

oyuna mp hariç giresim gelmiyor
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.