CK3 oyun yükleme ekranı
Oyununu yeni satın aldım  steam üzerinden başlatıp paradox programından başlat diyorum oyun acılıyor ekran geliyor lakin o ekranda kalıyor ana menü gelmiyor bunun nedeni ne olabilir acaba bir kac mod ekledim türkçe yama vs gibi bundan dolayı olabilir mi size zahmet bir el atarmısınız . 
Steam üzerinden oyun doğruluğunu yap vs yaptım ama olmadı bir türlü . Sistem gereksimlerini de PC karşıyor bu arada cok fazla bir şekilde. 

Bu konuda acık belki de bir konu başlığı var dır ama ben göremedim .
Ara
Oyunun ilk yükleme ekranı çok uzun sürebiliyor, yaklaşık ne kadar bekliyorsunuz?
WhaW8Am.gif
Ara
(02-07-2024, 01:00)PCOyun : Oyunun ilk yükleme ekranı çok uzun sürebiliyor, yaklaşık ne kadar bekliyorsunuz?
10 dk ya yakın bekledi sonrasında programı sonlandırdım artık
Ara
İlk açışınızda 20 dakika gibi absürt süreleri bulabiliyor, daha fazla beklemeyi deneyebilirsiniz. Yükleme ekranında kalıcı şekilde durmak muhtemelen mümkün değildir.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.