Chrome youtube videolarını açmıyor
google chrome normal moddayken youtube videoları siyah ekranda kalıyor. youtube'un bütün her şeyini kullanabiliyorum ama videoları açmıyor. gizli sekmede açınca sorun düzeliyor. başka tarayıcılarda da sorun yok. dns değiştirdim chrome ayarlarını sıfırladım ama düzeltemedim. aynı zamanda Captcha da yapamıyorum normal chrome'da gizli sekmede açılıyor. sorunu yaşayan var mı daha önce? veya çözümünü bilen
Ara
Ayarlar -> Sistem de donanım hızlandırma ayarını değiştirmeyi denediniz mi?

Kq9R00V.png
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gizli sekmede açılıyorsa extensionları hepsini kapatıp öyle deneyin
[+] 1 üye fff7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-09-2024, 20:27)Ayro : Ayarlar -> Sistem de donanım hızlandırma ayarını değiştirmeyi denediniz mi?

Kq9R00V.png

(23-09-2024, 20:33)fff7 : Gizli sekmede açılıyorsa extensionları hepsini kapatıp öyle deneyin

az önce uyandım ve sorun çözülmüş kendiliğinden. nedenini bilmiyorum hiçbir şey değiştirmedim. tekrar yaşanırsa yazdıklarını denerim teşekkürler
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.