Vic3 - 2. Yıl Dönümü Haftası
https://forum.paradoxplaza.com/forum/thr...d.1711056/ :banner2years.png

Selamlar Victorialılar!

Tüm eski, yeni ve arada kalanlara mutlu Yıl Dönümü Haftası! Bu hafta, Victoria 3'ün 25 Ekim 2022'de yayınlanmasının üzerinden 2 yıl geçti. Bu nedenle, tüm bu hafta boyunca siz güzel insanlar için haftanın her günü bir dizi gizemli şeyimiz var! Biraz eski, biraz da gizli büyülerle geleceğin alemlerine bir bakış. Bu yazı, 25'indeki Yıldönümü gününe kadar her gün güncellenecektir, bu nedenle bir şey kaçırırsanız buraya geri dönün.

21'i Pazartesi

Ücretsiz güncellemelerle son 2 yılda oyuna yapılan tüm önemli eklemelerin bir derlemesi!

22'si Salı

Ücretsiz Güncelleme 1.8 ile birlikte 21 Kasım'da yayınlanacak olan yeni Immersion paketi Pivot of Empire'a hoş geldiniz!

V3-PoE-Info-16-9(1).jpg

23'ü Çarşamba

İkinci Yıl Dönümü Çekilişi!

Oyun anahtarlarından birini kazanma şansını yakalamak için çekiliş gönderisine göz atın ve talimatları izleyin!
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eee reklam dışında bişey göremedim ben :)
Ara
Bugün 1.8 güncellemesinin çıkış tarihini ve güncelleme ile birlikte çıkacak içerik paketi Pivot of Empire'ı duyurdular.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün Victoria 3 çekilişini duyurdular. Yarın ya da son gün de sıradaki season passi tanıtacaklarını ümit ediyorum.
76561198034761601.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.