CoH2 - Multiplayer Sohbet
coh2.png
Company of Heroes 2 multiplayer organizasyonlarıyla ilgili genel sohbet ve tartışmalar burada yapılır. 

Bu konu altında açmayı planladığınız yeni multiplayerlar için nabız yoklayabilirsiniz, 
çeşitli kural tartışmaları yapılabilir veya çeşitli önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
Bugün oyun atmak isteyen var mı? CoH 1 veya CoH 2 fark etmez.
Ara
(18-07-2016, 18:41)SatanistKesenKedi : Bugün oyun atmak isteyen var mı? CoH 1 veya CoH 2 fark etmez.

baskan düzgün oynuyorsan ekle istediğin zaman atarız
http://steamcommunity.com/profiles/76561198074527820/
Ara
Oynayan var mı?
Ara
@Kvothebard ben varım.
Ara
tamamdır ekledim seni steamdan
Ara
Oynayan var mı? Daha doğrusu oynarken öğretebilecek var mı? Oyunu biliyorum ama bilmekle oynayabilmek arasında çok var malum.
Sic Parvis Magna
Ara
2 hafta önce sildim oyunu. Bir daha da o oyunu oynar mıyım bilmiyorum :p.
Ara
(07-05-2017, 23:36)altnkurt : Oynayan var mı? Daha doğrusu oynarken öğretebilecek var mı? Oyunu biliyorum ama bilmekle oynayabilmek arasında çok var malum.

Hazirandan sonra gece oyunları yapacağız. Katılabilirsin.
Ara
(07-05-2017, 23:36)altnkurt : Oynayan var mı? Daha doğrusu oynarken öğretebilecek var mı? Oyunu biliyorum ama bilmekle oynayabilmek arasında çok var malum.

Steam den ekle beni bizim grupla takılırsın
Ara
@altnkurt ile atnı durumda bende varım. Hatta muhtemelen aranızdaki en acemi benimdir. Öğretecek varsa güzel olur.
Ara
Bende acemiyim.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Acemi arkadaşların Lehr ile oynaması daha iyi olur. Bize zor rakipler geliyor.
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cuma ve hafta sonu sıkça giriyorum oyuna. Steam'den ekleyip mesaj atarsanız hem maç atabiliriz hem de oyunu anlama konusunda size yardımcı olabilirim.

birisi43 ile zor botlara karşı kısa bir oyun attık, eksikliklerini söyledim. Ufak 1-2 sıkıntısını düzeltirse beraber takım oyunlarına girebiliriz kendisiyle. Ayro bu arada Steam ismim, profilimde yazıyor ama göremeyenler için bırakayım bu arada.
[+] 3 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
ewet beyler sa oncelikle 1500 saat uzeri olanlar eklesin http://steamcommunity.com/profiles/76561198191132199/
Ara
Öyle iddialı yazınca statlara bakayım dedim ve bayağı hayal kırıklığı yaşadım. :xd:
Ara
@Ahrep ile yapmış olduğumuz acemilerin kapışmasınında galip gelen ben olmamama rağmen baya bi eğlenceli bir maçtı. Bir türlü birlikleri ayrı olarak kontrol etmeye alışamadım :) ( aynı mesajı iki farklı konuya hatayla attım ancak bu mesajı nasıl sileceğimi bulamadım :( )
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(18-05-2017, 18:26)birisi43 : @Ahrep ile yapmış olduğumuz acemilerin kapışmasınında galip gelen ben olmamama rağmen baya bi eğlenceli bir maçtı. Bir türlü birlikleri ayrı olarak kontrol etmeye alışamadım :) ( aynı mesajı iki farklı konuya hatayla attım ancak bu mesajı nasıl sileceğimi bulamadım :(  )

Finallerim bittiğinde videolu rehber serisine geçmeyi düşünüyorum. Oyunu yazılarla anlatmak oldukça sıkıntılı olduğundan videonun ve anlatımlı oynanışın daha yararlı olacağını düşünmekteyim. Ayrıca bu turnuvada ileri seviyedeki maçlara katılmaya çalışıp spikerlik yaparak oyunda neler döndüğünü daha iyi anlamınız sağlamak istiyorum.

İkinizi de turnuvaya beklerim bu arada :down_face:  (Yanlış attığın yorumu halletim.)
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sırf bu konuya mesaj atmak için başka forumdan geçiş yaptım. Steam üzerinden COH2 kapışmak isteyen arkadaşlar lütfen eklesin : fatihselcuk35
Ara
Merhaba arkadaşlar,

DH forumdan buraya geldim. CoH2 türk oyuncu bakımından dar bir havuza sahip. DH forumda ve buradaki CoH2 oyuncularıyla 2v2 turnuva için yeterli katılım olursa organize etmeyi düşünüyorum.

Katılabilecek olanlar bildirsin lütfen.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.