Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(09-10-2017, 12:40)iberkay : Oyunu bu sabah indirip başladım.Birkaç sorum var aslında ama cevapları kısadır diye düşünüp buraya yazıyorum.

1-Taunt olan kartlar baya önemli gibi geldi, her seviyede bir tane koymaya çalıştım desteye, karşıya gelen kişiler o kadar kullanmıyor.Siz ne kadar kullanıyorsunuz?Destede miktarı ne kadar olmalı?

2-Önde götürdüğüm iki elde büyü kartıyla sanırım karşı taraf karakterini değiştirdi, hero nun özelliği vs değişti ve baya güçlendi, bu yüzden kaybettim.Biri hunter den çevirmişti sanırım, diğeri ise mage di bir kart kullanıp resmi değişti ve özelliğiyle birini öldürünce güçlü bir buz canavarı kartı bir şey alıyordu sürekli.Çıkan kartlarda bu tür özellik göremedim, bu ne oluyor adam başka bir hero ya mı geçiyor, nasıl oluyor ve ne tür kartlarla bunu yapabilirim?

3-Mage hariç oynamadım.Başlangıç için öneriniz hangisine yoğunlaşmam olur?

Son olarak başlangıç için tavsiye edeceğiniz yayın, link verebilirseniz güzel olur.

Solo Adventurs sekmesinde lich kingle yaptığın ilk savaştan sonra sen de bi tane rastgele hero alırsın onu yapmanı öneririm.
[+] 1 üye Hammurabi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Hammurabi - 09-10-2017, 19:13
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: ak_gandalf - 01-02-2017, 09:54
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: Kher - 01-02-2017, 10:21
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: ak_gandalf - 01-02-2017, 11:47
RE: Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: Kher - 01-02-2017, 11:57
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: ak_gandalf - 01-02-2017, 13:22
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: perverende - 26-04-2018, 12:55
RE: Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: reddga - 26-04-2018, 13:17

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.