Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(27-04-2019, 10:59)Capitan Bolin : Para harcamadan oynuyorum, çok sık  da oynamıyorum. Sizce 3 hero hariç diğer kartları kırmalı mıyım?

Wilddaki tüm kartları dustla destende çok eksik varsa parada yatırmayacaksan wildde oynanmaz zaten ben eyiülde öyle yaptım hala wilde geçen kartları dustluyorum enazından doğru düzgün destem oluyor tier 1/2de 3 destem var birkaç eksiği olsa da ayrıca tüm golden kartları dustluyorum destende birde dust lazım olursa destendeki eksikler için son serinin common kartlarını dustla derim bulması daha kolay oluyor.Classic kartları asla dustlama legendartleri de dustlamanı pek önermem ilerde lazım olabiliyor

(01-05-2019, 08:58)Recep40 :
(27-04-2019, 10:59)Capitan Bolin : Para harcamadan oynuyorum, çok sık  da oynamıyorum. Sizce 3 hero hariç diğer kartları kırmalı mıyım?

Wilddaki tüm kartları dustla destende çok eksik varsa parada yatırmayacaksan wildde oynanmaz zaten ben eyiülde öyle yaptım hala wilde geçen kartları dustluyorum enazından doğru düzgün destem oluyor tier 1/2de 3 destem var birkaç eksiği olsa da ayrıca tüm golden kartları dustluyorum destende birde dust lazım olursa destendeki eksikler için son serinin destelerinde kullanmadığın common kartlarını dustla derim bulması daha kolay oluyor.Classic kartları asla dustlama legendartleri de dustlamanı pek önermem ilerde lazım olabiliyor
3class dışı kartları dustlaman çok yanlış ama mesela bir ara metada sadece paladin hunter vardı sen bunları dustlarsan sıkıntı olabilir birde ilerde dustladığın classın legendarysi çıkarsa yeni bir deste yapma avantajın oluyor açıkcası önermem ben.
[+] 1 üye Recep40 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Recep40 - 01-05-2019, 08:58
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: ak_gandalf - 01-02-2017, 09:54
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: Kher - 01-02-2017, 10:21
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: ak_gandalf - 01-02-2017, 11:47
RE: Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: Kher - 01-02-2017, 11:57
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: ak_gandalf - 01-02-2017, 13:22
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: perverende - 26-04-2018, 12:55
RE: Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: reddga - 26-04-2018, 13:17

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.