Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(19-05-2023, 09:28)reddga :
(18-05-2023, 22:17)gamb1t : sa çırak 40 tayım yeni başladım wild modu açmak için bronz 10 olmam lazımmış . en son çırak 1 olup ordan bronz 10 olmak için deste önerebilir misiniz standard mod için? rogue, priest, druid, shaman, warrior, hunter, mage açık 4 tane daha açmam gereken hero var. görevleri falan yapıyorum bi de altınımı neye harcayayım 550 altın var? hangi packleri almam gerekir

Selam, foruma hoş geldiniz. Bronz 10 olmak için herhangi bir agresif desteyle oynamanız yeterli olacaktır. Onun için dust harcamaya fazla gerek yok ama yine de isterseniz şu tarz bir budget hunter destesi işinizi görecektir. Altını harcamak konusunda eskiden arena oynayın derdik, şimdi de muhtemelen öyle yapmak uygun olacaktır. Arena sevmiyorsanız son çıkan setten yani Festival of Legends'ten paket alabilirsiniz.

Shop taki diğer paketlerin birbirinden farkı ne ? festival of legends son çıkan packmiş o standard mı sayılıyor? standard packs diye bi paket var onlar wild için mi onlar da mı standard için? Deste için teşekkürler attığınız sitedeki budget desteleri nasıl buldunuz ben de biraz bakmıştım da bulamadım. Budget diye mi arattınız yoksa dust miktarına göre falan filtrelediniz mi? ben dusta göre baktım da bulamadım sizin attığınız gibi.

Sizin gönderdiğiniz destedeki kartların hangi pakette olduğuna bakamıyor muyuz? ona göre pack alırdım craftlamak için kart parçalamayayım diye

Gördüm şimdi yazıyomuş attığınız destedeki kartların olduğu packleri mi açıyım yoksa festival of legends mi?

dragonbane core kartmış onu nerden çıkarabilirim
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: gamb1t - 19-05-2023, 14:41
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: ak_gandalf - 01-02-2017, 09:54
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: Kher - 01-02-2017, 10:21
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: ak_gandalf - 01-02-2017, 11:47
RE: Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: Kher - 01-02-2017, 11:57
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: ak_gandalf - 01-02-2017, 13:22
Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: perverende - 26-04-2018, 12:55
RE: Hearthstone - Genel Sohbet - Yazar: reddga - 26-04-2018, 13:17

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.