Önemli: EU4 - Forum Yarışmaları
(19-02-2017, 11:55)Hammurabi :
(19-02-2017, 10:58)murathan3459 :
(19-02-2017, 10:47)Hammurabi : Vanilla oyunda da rahat yapılabilecek bi görev olmalı bence herkes dlclere sahip değil

Dlc ile alakalı olup olmadığını bilmiyordum malesef ama dlc olmayan her türlü penalty yiyor.Dev basarak hızlandırılan enstitüler buna en büyük örnektir.Erken oyunda rönesans vs. ne kadar hızlı yayılırsa o kadar kar olur.Boşa gitmeyen puanlarda cepte kalır, yani bu dlc olayının sınırı yok malesef ki bu bile bir haksızlık olarak sayılabilir.

Bu arada Shizm'in dlc ile bir ilgisi vardı sanırım

Shizim dlcsiz çıkıyor da sana dememiştim zaten hocam :D Öyle ortaya söylemiştim demeye çalıştığım şey ise custom nation ya da march gibi mekanikleri içermemesi gerektiği

Shizm'i tam bilmiyorum hocam sadece vanilla oyunda çıkış zamanı mı farklı oluyormuş ne öyle bir şeydi  :roll: Dediğiniz doğru, bir bakıma da her yarışma da bir avantaj olacak.

Aslında yarışmaların bazılarına sadece vanilla olarak yapılması gereklidir maddeleri konulabilir  :grinn: Bakın bu çok iyi fikir olurdu, onun haricinde dlc ile oynayanlara bir penalty verilebilir :D

Heyecan katılabilir  :up:
"c" tuşum çalışmıyor copy-paste yapıyorum.Lütfen "c"leri büyük yaz demeyiniz, iyi forumlar :)
Ara
(19-02-2017, 12:41)kralılgaz : Aslında yarışmalar başarı tamamlamaya yönelik olmalı  Mesela Atinayla 50 üniversititey sahip olmak gibi
O zaman forum başarımı değil steam başarımı olmuş oluyor.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Evet ama iksi birlikte olaiblir yani
Ara
Uzun süre sonra yeni bir yarışma: Rûm - Anadolu Selçukluları katılımınızı bekliyoruz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.