Etkinlik: EU4 Yarışmaları #1: Nepal ile Hindistan'ı Ele Geçir
(17-10-2016, 13:47)PashaZade :
(16-10-2016, 23:58)iberkay15 :
(16-10-2016, 23:53)PashaZade : Hiç öyle bakma. Tibet çok değersiz. Keşke Güneye İnseydin. Dostların kim ?

Bengal ve Andra.Vijanagar sattı, bir de üstüne rival ekledi.Delhi ye girmek istiyordum, Timur savaş açıp dayak yiyince planlar alt üst oldu, Malwa da aşırı güçlü zaten Jaunpur u yediler arada ben de 2-3 toprak koparabildim.Güneye inmek şimdilik çok zor, diğer taraflardan genişlemeye çalışacağım mecbur

Amacmız güney yalnız :D Muhtemelen Bengal Delhi dostluğu da vardır. Onlar zaten 40k adam getiriyor Muharebe meydanına.  Enstütü yaymaya çalıştın mı ? Zaten Timur dağılıyor. Delhiyi yok edecek güç bulamazsın. Yani biraz zor olacak gibi senin için.

1700 den sonra bile toplanır güney, acele edip kafa atmaya gerek yok.İlk ülkenin altyapısını kurmak lazım, Ayutthaya tarafları boş oralara girdikten sonra pekala Delhi yi tokatlayacak gücü toplarım.Belli de olmaz bir savaşla yıkıladabilirim zevki burada zaten
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: EU4 - Yarışma: Nepal ile Hindistan'ı Ele Geçir - Yazar: iberkay - 17-10-2016, 14:22

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.