Civilization VI - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar
Arkadaşlar bu diğer ülkelerin sizi kınaması tam olarak nasıl oluyor? İki oyundur oynarken birden bire bana biri laf atıyor ve herkes beni kınıyor. Ben aramı iyi tutmak için sürekli kervanlar yolluyorum vs ama bir anda dost gibi görünenler kırmızı surata dönüyor.

Mesela şuan Almanya ile oynuyorum kimseye saldırmadım. Yanımda Fransa var bir şikayet etti. -34 bize karşı şikayetler ve -40 bize karşı diğer oyuncuların şikayetleri oldu. Orada ilişkiyi azaltmak için yapılması gerekenler var ama ben onlardan birini yapmadım mesela ve aramızda ticaret var, savaş vs yok ama bir kınadı yine hepsi bana karşı cephe aldı ben bir şeyi anlayamadım sanırım.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Civilization VI - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar - Yazar: karma999 - 20-06-2020, 22:03
RE: Civilization VI - Rehber Talep Konusu - Yazar: Ayro - 17-02-2018, 00:55
Civilization VI - Rehber Arşivi - Yazar: ojela_88 - 30-08-2019, 16:03

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.