Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı
Ghs hotseatte polonya veya Macaristanin olmaması beni agresiflige itti.Hre ilk hotseat devletimdi.Polonyaya yıkılmıştım ve zoruma gitmişti.Kayzerligi dibine kadar yaşadım.Retrofit gerçekten zor.Ancak Hre de vanilladan daha rahat ettim.Mantıklı değil de biraz farklı tatlar peşinde olmam bir anda beni 3 cepheyi savunmaya itti

(21-01-2017, 00:56)Merco : Bunu söylemeden edemeyeceğim ama ilk tur Fransa'nın Bordo'yu kuşatabilen ordusu ile Bordo'yu kuşattım ve 2. tur bir baktım kuşatma kırılmış :D Kimse farketmedi inşallah :D

Hocam güzel noktaya temas ettiniz.Kuralların birbirimize karşı olan savaşlarda işlediğine göre hareket ediyordum yanlış bilmiyorum diye umuyorum
Bu arada ben Burak gibi davranmazdım sonuna kadar giderdim ancak bu sefer karşısında en düşük askeri birim sergentler olacaktı geniş devlet daha zor savunma demek tabi ki
Ne kadar tüccar olsada yumuşak bir kalbi var.Koparabildigini değil dengeyi seçti.Diğer devletlerin tepkisi de çekmemiş oldu
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı - Yazar: etzel - 21-01-2017, 00:59

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.