Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı
Uzun zamandır yazacaktım müsait olamadım. Brkrs meselesinde önce ağır hasta olduğu için ve diğer oyuncular geçilmesi üzerine bir yazı yazmadığı için bekledik, ardından gelip hastalığının geçtiğini ve en kısa sürede turları atacağını söyledi, dolayısıyla bu sebeple bekledik. Ancak sonradan yine Aytaç ile sordurttum nerede olduğunu, Avrupa turuna çıkmış...

Şimdi tabi ki hiçkimseye "Avrupa turuna çıkma hotseat oyna" demiyoruz ancak bu şekilde hele ki çok sayıda hotseatte bulunuyorsanız bir zahmet bunu bize belirtin, kimseyi zorla tutma gibi bir seçeneğimiz yok ama herhangi bir sebepten oynamayacak duruma geldiğinizi 'siz söyleyin, bilgilendirin bizi', bekledikten sonra bu şekilde öğrenmeyelim, bu şekilde oynamayacak duruma gelip de bunu belirtmemek hoş bir durum ortaya çıkartmıyor, ilerideki benzer durumlarda daha dikkatli olursak daha faydalı olur.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı - Yazar: Duman - 10-03-2017, 16:34

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.