Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı
Ghs2 de hotseat kapatma mevzusunda çoğunluktan yanayım

Yaşasın Cumhuriyet :D

Edit1: Aslına bakarsak  ghs2 nin kapatılmasının istenmesinin sebebi: oyuncuların yanlarındaki devletlerin genel olarak ai olmaları ve oynayan oyuncuların oranla ai lerden daha az olmasıydı. 

Aokda bu durumdan farksız değil hani ben o oyunda venediğim ve sicilya milan hre gibi devletler bulunmuyor. Eğer diğer oyuncularında bu sıkıntısı var ise bu hotseatte kapatılabilir sanırım.

Bence hotseat camiası olarak bu bize ders olmalı eski hotseatler bitmeden çok fazla hotseat açıldı. Hali ile herkes oyundan soğudu turlar ilerlemedi çünkü hepimiz gaza geldik tüm hotseatlere girdik tüm hotseatlerde bulunduk. Hotseatlerin çok olması ile birlikte zaman bulamadık. Bunun ışığında ise hotseatten ayrılan oyuncular oldu. Bir kişi ayrılınca o oyundan soğumamak imkansız oluyor çünkü tüm planlarını bir oyuncuya göre yapıyorsun o oyuncuda ayrılınca tabiri caiz ise senin de çıkasın geliyor.

Zaten etkinliği kuran ve hazırlayan kişi etkinliğe sürekli katılım gösterildiği için bu etkinlikte bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorsa sıkıntı var demektir. Benim bildiğim o hotseate katılan oyuncular hotseati kurana teşekkür etmeli.

Sanki kendimi  biraz çok konuşan çok bilmiş biri gibi hissettim ... fakat düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim eğer ben burada etkinliklere katılıyor ve iyi vakit geçirmek istiyor isem ... bazı durumlar hakkında bana da birkaç kelime söz hakkı tanımalısınız sanki.

Gereksiz sözlerimle biraz konuyu baltaladım sanırım son olarak aoktaki arkadaşlar ile bu konu konuşulabilir. Eğer onlarında çevresinde birçok ai var ise kapatılmali diye düşünüyorum 

Hayırlı Geceler
[+] 1 üye Kher nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı - Yazar: Kher - 19-08-2017, 03:35

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.