Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı
(19-08-2017, 08:53)turkish lokum : @GaulTurk
hangi ülkeye geçmem uygun olursa geçerim siz kararlaştırıp bana bildirin.
Şu hotseatleri satan kişilerin bence mantıklı gerekçeleri yoksa bir daha almayalım özellikle bazı kişiler çok fazla hotseat de olmasına rağmen hiç çekinmeden hepsini sattılar ben evde internet yokken bile sırf sizi yüz üstü bırakmamak için telefondan atmaya uğraştım eğer onu beceremeseydim sırf bu iş için internet kafeye gidecektim açıkcası benim çoğu kişiye güvenim kalmadı özellikle Holy Land Hotseat beenim için çok güzel gidiyordu satan arkadaş oyunun içine ettiği için teşekkürler.
@Merco ya da bu gayretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
@turkish lokum
Dediklerini üstüme gerçekten alındım kardeşim valla o kadar güzel yazmışsın ki diyecek bişey yok.Son cümlen zaten beni direk hedef gösteriyor da bu kadar sinir neden.Ben uzun zamandır oynuyorum ve hs oynayan kişilerle çok uzun süredir abi-kardeş bağım var.Telefonum bozuk olduğu için grup konuşmalarına da katılamıyorum.Ben hs lerden ayrılsam bile aramdaki bağı koparmamaya çalışıyorum.Çünkü bazı kişileri gerçekten çok seviyorum.Ben zaten zevk almak için oynuyorum oyunu.HLH de ölü yatırım olduğunu bile bile sana yardım ediyordum.Oyunda kalabilsin ve birşeyler kapsın diye.
Yazıklarını beni tanımamana veriyorum.Ben de istiyorum bir hs açılma kararı olduğunda hocam direk yaz demeyi.Özellikle imrendiğim forumda eu oynayan kişilere katılmayı.Ama bunları ertelemem gerekiyor.Sana biraz sempatim vardı ama yalanmış kardeşim.Gider ayak beni kırdığını da belirteyim.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı - Yazar: etzel - 19-08-2017, 19:15

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.