Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı
Benim bulunduğum HS lerin nerdeyse hepsi ölmeye yakın vaziyete geldi. Aslında kilit devletleri çıkmış,5 oyuncudan az oyuncu kalmış HS ler ( 20-30 tur oynanmışları kastetmiyorm) kapatılabilir.
KoH mesela esasen benim en çok ilgilendiğim HS idi. Çünkü HRE oynuyodum ve çok fazla kişiyle etkileşimdeydim. Şimdiye kadar Fransa ve Venedik müttefiğimdi oyundada doğru dürüst gücü olan bir onlar kaldı ve benim devletimin herşeyini biliyorlar(son 2 turumu onlar oynadı çünkü). Ee ne yapıcam şimdi ben o HS de ? Onlarla savaşmaya kalksam her birimimin nerde olduğunu biliyorlar. AI ile savaşsam HS nin ne anlamı kaldı ? Danimarka çıkmamış olsaydı şu an Fransa-HRE vs İngiltere-Danimarka savaşını yapıyor olurduk zevk alacak bir olay olurdu yani.
GHS2 yine aynı.İngiltere ile Fransaya bir yenildim o andan beri daha zevki kalmadı. Şu andada zaten beni saymazsak 3 kişi kalmış.
Bu tip ölmeye yakın HS ler zamanında kapatılırsa yeni açılan HS ler daha aktif olur.Açıkçası ben bu kadar HS nin içindeyken daha fazlasına gönülsüzce katılıyorum yani.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı - Yazar: Royal Guard - 19-08-2017, 23:51

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.