MMO: The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
Bir süredir Elsweyr alıp Necromancer açmak veya ESO Plus alıp gelecek crown ile Warden açmak arasında gidip geliyorum, ancak bu tür MMORPG hype'larım çok uzun süreli olmuyor sonradan "boşuna para verdik" olmasını da istemediğim için kendime challenge koydum, bu ay günlük ödüllerin hepsini toplayabilirsem (ki bu yaşanmayacak) Elsweyr alacağım.

Bu esnada oyundaki Stamina Nightblade karakterimin Dark Elf ve Vampirlikle konsept olarak uyumsuz olmasından rahatsız oluyordum, bow ve dagger kullanmak istiyorum ancak bu tarz bir buildin sanırım Vampir olmaması, Dark Elf yerine de Wood Elf olması gerekiyor. Race change denedim ancak Wood Elf başka bir ittifakta olduğu için ırk değiştiremedim, dolayısıyla ırkı değiştiremiyorsak buildi Dark Elf + Vampir olmayı daha makul kılacak bir şekle sokalım diyip önce full Magicka denedim. 

Full Magicka'da Destruction Staff kullanılması şart gibi görünüyor, ben de karakterimi light armor giymiş elektrikti ateş topuydu atarken görmek istemediğim için nihayetinde onu da sıfırlayıp hybrid bir build oluşturdum. Rehber vesaire okumadan "mantıklı görünen" (ama yüksek ihtimalle olmayan) tercihler neticesinde ortaya enteresan ancak konsept olarak biraz daha uyumlu bir görüntü çıktı. Eskisine nazaran Nightblade'in Magicka skillerinden daha çok yararlanıyoruz ancak yine bow/dagger kombinasyonu.

Edit: Derken Elsweyr %50 indirim almış, challenge yalan oldu.

Bu Konudaki Yorumlar
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Yazar: Duman - 01-10-2019, 17:56

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.