Tarihi bir olaya tanık olabilseydiniz bu olay ne olurdu?
(08-04-2017, 19:04)Cpt.MacMillan :
(08-04-2017, 18:32)gardyans : Abdulhamite suikast anina taniklik yapardim. Abdulhamit'e namaz sonrasi selam verip adamin arabaya gec binmesine sebep olarak Abdulhamitin hayatini kurtaran adami onceden doverdim. Bu sayede Abdulhamit o suikastte ölur ve Balkanlar, Misir, Kibris, Basra hala bizim olurdu.

Sen Abdülhamit' e selam veren adamı dövseydin Abdülhamit Han da dövüşe katılır seni bi güzel döverdi ondan sonra da arabaya yine geç kalmış olurdu yani anlayacağın suikast başarısız olurdu 

Yanlış plan yapmışsın @gardyans başka bir tane bekliyorum yakın zamanda

Biz Yugoslavız ha yalnız. Atletik felanız yani boy 1.90 yani öyle dövme mövme gelsin vs atalım.

(Trol mode off)
Not: Büyük dedem uzun boyu ve mertliği nedeniyle bizzar cuma selamlığında padişahların korumalığını yapmış biridir
(Trol mode on)

not: çöller bizimdir
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Tarihi bir olaya tanık olabilseydiniz ? - Yazar: Duman - 07-04-2017, 21:02
Tarihi bir olaya tanık olabilseydiniz ? - Yazar: etzel - 07-04-2017, 21:05
Tarihi bir olaya tanık olabilseydiniz ? - Yazar: Kher - 07-04-2017, 22:13
RE: Tarihi bir olaya tanık olabilseydiniz bu olay ne olurdu? - Yazar: Kaiser-i Rum - 14-05-2017, 10:09

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.