[Forum Oyunu] Königsberg 1945 [Savaş Başlıyor]
Sovyet ruhu taa Moskovadan Konigsberge kadar gelip yorulan askerlerle bitmistir.

Biz ingiltere de olumsuz bir ulusun ordusunu iki kere sayimiz ve materyalimiz az olmasina ragmen telef ettik.

Adamlarin baskomutani az daha basbakan oluyordu.

Elbette ki bu savasi kazanacagiz lakin dostlar bu sadece benim elimde olacak is degil. Ben fuhrer degilim ( bu arada fuhrerle akraba oluruz ) ve askerlerime her daim soz hakki saglayacagim. Bu hazirlik turlarinda istediginiz şıkkı secebilirsiniz.

Savas turlarinda ise yapmak istediginiz şıkkı belirtesiniz ki plan ona gore de sekillensin. Hatta firaat bulabiliyorsaniz steamdan planlari birlikte yapariz.

Ahmetin yuce alman ordusuyla dalga gecmesini buyuk bir esef ve hincla kiniyor, son olarak A diyorum xd.

(Top yapicaz dediysek de 1914ten kalan top yapicaz demedik.)
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Forum Oyunu]Königsberg 1944 [Alımlar] - Yazar: Kher - 12-04-2017, 12:23
[Forum Oyunu]Königsberg 1944 [Alımlar] - Yazar: Kher - 12-04-2017, 14:59
[Forum Oyunu] Königsberg 1945 [4.Tur Geldi] - Yazar: PashaZade - 15-04-2017, 01:18

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.